Thursday, August 16, 2012

1. augusti infotunni „Energiasääst elamus“ kokkuvõte

1. augustil k.a. toimus Kristiine LOV-s infotund teemal „Energiasääst elamus“, kus MTÜ ESTIVOK www.estivok.ee ja koostööpartnerid käsitlesid energiasäästualaseid küsimusi eelkõige korterelamutele.

Külastajatele tutvustati mitmete ettevõtete tooteid ja teenuseid nii slaidiprogrammiga kui ka reaalselt infoboksis. Esitleti energiasäästlikku korterelamut, jagati teadmisi ventilatsioonist, soojuspumpade võimalustest ja päikesekütte kasutamisest.

Uudse teemana esitleti korteriühistutele kodulehe kasutamise reaalset võimalust JoinCom OÜ esindaja poolt.

Vastavalt Kristiine LOV ja MTÜ ESTIVOK ettepanekule toimub 19. septembril 2012 kell 18.00-20.00 Tulika 33B II korruse saalis kõigile huvilistele tasuta infotund teemal „Energiasääst väikeelamus“, kus seekord jagab MTÜ ESTIVOK koostööpartnerite ja MKM esindajaga teavet eelkõige väikeelamute elanikele.

Käsitletavad teemad haakuvad suures osas ka korterelamutega, seega ootame kõiki huvilisi teabepäevale.
Põhiteemade tutvustus:
* väikeelamute rekonstrueerimise toetusega seonduvad küsimused –
MKM esindaja, ehitus- ja elamutalituse peaspetsialist Pille Arjakas mõtestab lahti väikeelamute rekonstrueerimise toetusmeetmega seonduvad küsimused.
* kohtventilatsioon –
Rotovent OÜ www.rotovent.ee toodete hulgas on Aereco mehaaniline niiskustundlik ventilatsioonisüsteem, mis paigaldatakse igat tüüpi aknaraamile ja on sobiva hinnasuhtega lihtsaim viis elementaarse ventilatsiooni saavutamiseks nii väikeelamutele kui ka kortermajadele.
* lokaalventilatsioon –
Termex OÜ www.termex.ee peamiseks tegevusalaks on nii eramute kui ka kortermajade ventilatsioonilahenduste väljatöötamine ja seadmetega komplekteerimine. Üha rohkem leiavad kasutust ventilatsiooni lokaalsed lahendused, millede realiseerimiseks on erinevaid kohtventilatsiooniseadmeid. Pakume mitmete suurtootjate toodangut millega on kaetud kogu ventilatsioonitöödel vajalik sortiment. Läbi veebipoe pood.termex.ee on võimalik soetada erinevaid seadmeid ja materjale ventilatsiooni korrastamiseks ja ehitamiseks.
* soojuspumpade kasutusvõimalused –
Ait-Nord OÜ www.ait-nord.ee tegeleb soojuspumpade paigaldamisega ka väikeelamutele. Tootevalikus on mitmed variandid, mida tutvustatakse ka infotunnis.
* päikesekütte lahendused –
Anrebell OÜ www.anrebell.ee käsitleb oma tootevaliku hulgas ka päikesekütte olemust ja kasutusala, tuginedes Eestis paigaldatud seadmetele. Kas Eestis on piisavalt päikest, millised on investeeringud päikesekütte kasutamiseks, millised on edaspidised elektri ja hoolduskulud, millised on erinevad päikesekütte seadmed jne.?
* soojustehnika tooted –
LH Küte OÜ on eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes tegeleb Saksa kontsernide Oventrop (www.oventrop.com) ja Reflex (www.reflex.de) esindamise ja müügiga Eestis.
LH Küte OÜ on kogenud ja usaldusväärne partner eramajade ja suuremate korruselamute ning korteriühistute eritööde valdkondades: kütte, vee -ja kanalisatsioonisüsteemid, erinevad katlamajad, päikeseküttesüsteemid.
Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele kaasaegseid, innovatiivseid ja läbimõeldud tehnilisi lahendusi, millised annavad parima võimaliku tulemuse ka energiasäästu osas.soojustehnika tooted, küttesüsteemide ehitus nii väikeelamutele kui ka kortermajadele
* ringluspumbad, kütte- ja veevarustustooted –
OÜ KOLMEKS www.kolmeks.com on ligi 70-aastase kogemusega Soome firma, kelle laia tooteskaalasse kuuluvad nii pikaealised- ja ökonoomsed ringluspumbad kui ka paljud kütte- ja veevarustusega seotud tooted maailmas tunnustatud tootjatelt - sh SPIROTECH-i õhueemaldusseadmed.
* tahkekütuse katlad –
Kerdmar STK OÜ www.kerdmarstk.eu tegeleb Leedust pärit Stropuva tahkekütuse katelde müügi ja paigaldusega väikeelamutele, mille põlemisaeg ja efektiivsus on suuremad kui konkurentidel.

Soovitame osaleda infotunnis, mille kaudu on võimalik hankida teavet energiasäästlike väikeelamute saavutamiseks.

KRISTIINE LOV
MTÜ ESTIVOK

No comments:

Post a Comment