Friday, April 15, 2011

Kristiine elanike hüvanguks

Mihhail Korb
Kristiine linnaosa vanem
Niisiis, selle aasta peamine sündmus – parlamendi valimised – on seljataga, riigikogu uus koosseis on juba tööd alustanud. Selle töö tulemusi saame näha natuke hiljem. Siinkohal tahan tänada kõiki oma valijaid, kes usaldasid ja toetasid mind möödunud valimistel.

Valijate toetus on tähtis iga poliitiku jaoks. Seega hindan teie toetust ja iga teie hääl on minu jaoks hindamatu.
Kahjuks osutusid valimistulemused Keskerakonna jaoks oodatust halvemaks. Partei kaotas valijate toetust ning seega ka kolm saadiku kohta uues koosseisus. Olen veendunud, et selle põhjustas Keskerakonnaga seotud ning meedia poolt aktiivselt ülespuhutud valimistele eelnenud skandaalid.
Keskerakonna aadressil kõlanud kriitika jättis oma jälje – valimised võitis Reformierakond.
Tsiviliseeritud ühiskonnas lubamatutele valimivõitluse meetoditele vaatamata saavutas opositsioonis olev Keskerakond teise koha. See tähendab aga, et märkimisväärselt suur hulk valijaid usaldab meid ja toetab poliitikat, mida meie partei Tallinnas ellu viib.
Kuid see tähendab ka seda, et lähiaastatel hakkab koalitsioon takistama opositsiooni heade ideede elluviimist nagu riigikogu eelmises koosseisus. Toompea ja Tallinna vastuseis jätkub. Sellele vaatamata püüavad riigikokku saanud Keskerakonna kandidaadid teha kõik, et riiklikul tasandil kaitsta teie – kallite valijate huve.
Mina aga jään Kristiine linnaosa vanema ametipostile ning jätkan teie huvide esindamist siin, Tallinnas.

Veel kord tänan kõiki, kes mind toetasid. Ilusat ja sooja kevadet, kallid Kristiine elanikud!

No comments:

Post a Comment